ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695116
*
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:32:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 21:42:28
1
100 kr
10/11 20:06:44
2
250 kr
12/11 05:57:25
1
200 kr
12/11 05:57:25
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 00:14:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6062 Kelim
Moldavien, 350x193 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:51
-
6136 Matta
Afghan, 63x253 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:05
-
4251 Matta
Bochara, Ryssland, 219x271 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:35
-
3162 Matta
Bolia, "Loop", Ull & Bomull, 170x240 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:25
-
6137 Matta
Kelim Afghan, 100x148 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:14
-
6143 Matta
Kelim Afghan, 196x309 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:07
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 21:42:28 | 1 | 100 kr |
10/11 20:06:44 | 2 | 250 kr |
12/11 05:57:25 | 1 | 200 kr |
12/11 05:57:25 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 00:14:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
6062 Kelim
Moldavien, 350x193 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:51 -
6136 Matta
Afghan, 63x253 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:05 -
4251 Matta
Bochara, Ryssland, 219x271 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:35
-
3162 Matta
Bolia, "Loop", Ull & Bomull, 170x240 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:25 -
6137 Matta
Kelim Afghan, 100x148 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:14 -
6143 Matta
Kelim Afghan, 196x309 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:07